hatchey

Společnost JAPEY s.r.o., je významným českým velkoobchodním distributorem a dovozcem sportovního zboží a výrobků pro volný čas. Vznik společnosti je datován rokem 1997 v Praze. V roce 2005 jsme otevřeli distribuční pobočku v Polsku a postupně i na Slovensku. V nejbližší době chceme rozšířit distribuční siť i do dalších zemí EU.

V roce 2006 se naše společnost rozhodla zaměřit na ochranu sportovců a pod značkou HATCHEY začala vyrábět ucelenou sérii chráničů pro různá sportovní odvětví. Při použití nejnovějších technologií, atraktivního vzhledu a hlavně díky funkčnosti svých produktů zaznamenává značka HATCHEY rok od roku větší progres a díky tomu se řadí mezi špičku na trhu s tímto sortimentem.

Pro naše velkoobchodní partnery máme vypracovanou zajímavou cenovou politiku a strategii podpory prodeje našich výrobků. Každý obchodník obdrží zdarma barevné katalogy výrobků HATCHEY včetně ceníků. Barevné katalogy obsahují technické parametry zboží a doporučené maloobchodní ceny pro koncové zákazníky. Veškeré dotazy ohledně obchodních podmínek a spolupráce zasílejte prosím na e-mail: info@hatchey.cz.